• WIELKI ŚPIEWNIK AGNIESZKI OSIECKIEJ T.1

WIELKI ŚPIEWNIK AGNIESZKI OSIECKIEJ T.1

79,00 zł
Brutto
OSIECKA A. 10352010
Obecnie brak na stanie

Interested in this product? Drop us an email and we will let you know when it's available for order.

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Tom I Wielkiego Śpiewnika Agnieszki Osieckiej pod redakcją Agaty Passent i Jana Borkowskiego zawiera czterdzieści piosenek, które pochodzą z ''listów śpiewających'' - poetyzujących programów telewizyjnych Agnieszki Osieckiej. Listy dotyczyły ich uczuć, głównie miłości i przyjaźni i były często ''śpiewające''. Obok piosenek ''inteligenckich'' - jazzujących i swojsko-polskich znajdziemy też rock-and-rolle. Tam gdzie to było możliwe nuty zostały zaopatrzone w symbole akordowe. Dalsze tomy Śpiewnika zawierać będą piosenki takich kompozytorów jak: Seweryn Krajewski, Andrzej i Jacek Zielińscy, Zygmunt Konieczny, Katarzyna Gaertner, Jacek Mikuła. ''Wielki śpiewnik Agnieszki Osieckiej'' jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Okularnicy i Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Utwory w publikacji: Sławiński Adam Byle nie o miłości Sławiński Adam Co ludzie powiedzą Sławiński Adam Cudowna chwilka Sławiński Adam Czy musimy być na ty? Sławiński Adam Dlaczego mnie całuje? Sławiński Adam Dookoła noc się stała Sławiński Adam Dziewczyna z ogródkiem działkowym Sławiński Adam Gafy Sławiński Adam Greckie margerytki Sławiński Adam Jak się wyleczyć z miłości Sławiński Adam Jarzębino, jarzębino Sławiński Adam Jednak do pary Sławiński Adam Jeszcze zima Sławiński Adam Krokodyl na Mazurach Sławiński Adam Krzyczę przez sen Sławiński Adam Liryka po polsku Sławiński Adam My mamy kota Sławiński Adam Na całych jeziorach - ty Sławiński Adam Na początek mówi się mama Sławiński Adam Nie oglądam się za chłopakami Sławiński Adam Nie przebaczam Sławiński Adam Nikt mnie nie kocha Sławiński Adam O przydatności duszy w życiu ptasim Sławiński Adam Pensjonat "Perła jezior" Sławiński Adam Peonie Sławiński Adam Pieniądze na bilet Sławiński Adam Piosenka o życiu ptasim Sławiński Adam Po sześciu latach (Malwy) Sławiński Adam Rodzi się ptak Sławiński Adam Spójrz jaka jestem ładna Sławiński Adam Szukam wiatru w polu Sławiński Adam Tego listu nie wyślę Sławiński Adam W dziką jabłoń cię zaklęłam Sławiński Adam Walc kulturalno-oświatowy Sławiński Adam Werandowanie Sławiński Adam Weź mnie ze sobą Sławiński Adam Wracamy na swoje podwórko Sławiński Adam Z kujawiakiem Sławiński Adam Zamiast wódkę pić (Skąd ty wracasz taki blady) Sławiński Adam Zaśpiewaj coś wesołego
  • Instrument(y)
    głos
  • Wersja językowa
    polska
  • Redakcja/Opracowanie
    Wojciech Zieliński
  • Wydawnictwo
    PWM/Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej
  • Liczba stron
    180
  • Format
    N4 stojący (235x305 mm)
Loading...